Raamatupidamise aastaaruanne

400,00 600,00 

Raamatupidamine on oluline funktsioon igas ettevõtte ressursside planeerimise (ERP) lahenduses ja ka enamikus ettevõtetes. Raamatupidamine kujutab endast ettevõtte finantstehingute salvestamise ja kataloogimise protsessi ning seejärel tulemuste otsimist, mõõtmist, kokkuvõtet ja esitamist, kasutades erinevaid aruandeid, mida sageli nõuavad kohalikud õigusaktid. Ma jätan selle pikema kirjelduse siia, et oleks näha, kuidas liiga pikk kirjeldus mõjub.

Tootekood: rmt-aa Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

  • Tugi: Otsetee tprotseduuri tippimine loob meetodi põhistruktuuri, kui kasutate rakenduses Visual Studio Code Microsoft Dynamics 365 Business Centrali AL keele laiendust.
  • Atribuudid (valikuline): Atribuut on meetodi deklaratsiooni modifikaator, mis määrab teabe, mis juhib meetodi kasutamist ja käitumist. Atribuudi lisamist meetodi deklaratsioonile nimetatakse ka meetodi kaunistamiseks. Näiteks meetodi kaunistamine atribuudiga Integration seab meetodiks sündmuse avaldaja. Atribuudil võib olla üks või mitu argumenti, mis määravad meetodi eksemplari omadused.
    Atribuudid asetatakse meetodi ette. Lisateavet saadaolevate atribuutide kohta leiate jaotisest Meetodi atribuudid.
  • Kohalik ja globaalne ulatus: Meetod võib olla lokaalne või globaalne meetod. Kohalikule meetodile pääseb juurde või seda saab välja kutsuda ainult selle objekti seest, milles see on deklareeritud. Globaalset meetodit saab kutsuda nii objekti seest, milles see on deklareeritud, kui ka teistest objektidest.
Double-click to edit button text.
Jälgi meid siin: