Kliendid

Konesko logo
Konesko AS on Eestis tegutsev elektrimootorite, elektrikomponentide ja suurekabariidiliste metallkonstruktsioonide tootja. Koneskol on neli tehast, mis kõik asuvad Eestimaa südames – Koerus, Põltsamaal ja Türi-Allikul.
Livikos on juurutatud ettevõtte peamisi äriprotsesse hõlmav majandustarkvaralahendus Microsoft Dynamics NAV – müügi eelarvestamisest ja tootmise plaanimisest ärianalüüsi vahenditeni. Tootmise ja ostu plaanid arvutatakse müügieelarve baasil ning võttes arvesse ka muid plaanimiseks vajalikke sisendandmeid – tootmistsükli pikkused, tooraine tarneajad jm.
Aktsiisikauba haldajana tegutseb Liviko aktsiisilaopidajana ise ja kasutab ka logistikapartneri teenust. Logistikapartneriga dokumentide vahetamiseks on loodud liidesed, mis toimivad ilma kasutajapoolse sekkumiseta. Tootmises toimub täpne omahinna arvestus, mis arvestab nii tooraine kui ka tootmisressursside kulu. Oma aktsiisiladude kohta saab Liviko kogu vajamineva ja seadusandlusest tuleneva aruandluse oma majandustarkvara aktsiisilahendusest.

Klientidega ja hankijatega toimub EDI dokumendivahetus Telema vahendusel vastava liidese abil (Telema 4doc: tellimus, e-saateleht, kauba vastuvõtukinnitus ja e-arve).

Juurutatud on pakendiaruandlus, pandipakendi arvestus ja pandiga koormatud toodete müügiaruandlus.
NAV lahendus toetab ka Liviko jaemüüki (POS, kassasahtel, tšekiprinter ja viipemaksevõimalusega makseterminal).
Ärianalüüsi jaoks on juurutatud BI4Dynamics – spetsiaalselt Microsoft Dynamics majandustarkvara baasil loodud analüüsitarkvara, mis „teab ja tunneb“ kõiki andmebaasi andmeväljasid ja seetõttu on kasutajal lihtne teha kõikvõimalikke päringuid 1500-2000 mõõdiku ulatuses.
Kui Saarioinen Eesti OÜ 2010.a oma uue tehase, uute tootmisliinide, uute inimeste ja uue äritarkvara MS Dynamics Navision 5.0 käima pani, oli kogu selles protsessis neile toeks üks meie meeskonna liige, seega on nende kõikidest äriprotsessidest meil parim teadmiste pagas.
Toetasime Saarioineni ka üleminekul uuele NAV 2013 versioonile, olles selles projektis kliendi poolne NAV peakasutaja.
Viimastel aastatel aga oleme juurutanud ostulaos skännerilahenduse, tootmises automaatse tooraine kulusse kandmise lahenduse ja palju muid väiksemaid kohandusi ja parendusi.
IPA logo
IPA pakub kõiki teenuseid ja võimalusi alates lihtsatest ühenduskaablitest kuni keerukate täisfunktsionaalsete elektromehaaniliste koostudeni, mis sobivad paljudele tööstusvaldkondadele.
Knutsson logo
Meie oleme autonduse valdkonna ettevõte, kes usub pikaajalisse suhtesse. See on põhjuseks, miks töötame tugevate kaubamärkidega ja teeme äri nii, et see oleks kasulik kõigile osapooltele.
Lauritzon’s on 1911 asutatud Soome ettevõte, mis tegeleb tekstiilikangaste müügiga. 2016. a. viisime nende juures edukalt läbi ülemineku vanalt AS/400 põhinevalt tarkvaralt Dynamics NAV 2013 R2-le ning oleme seejärel olnud neile abiks personali koolitusel ning jooksvate probleemide lahendamisel.
Palmatin logo
Meie tehase majad valmivad projektist ehituseni erilahendusena. Tänu pikaajalisele kogemusele puitmajade tootmisel on Palmatini palkmajad ja elementmajad kõrgelt hinnatud ja kestavad kaua. Aastate jooksul oleme ehitanud enam kui 4000 maja. Meil on pikaajalised ja usaldusväärsed partnerid, kellega oleme koostööd teinud juba üle 10 aasta.
Salvest logo
Salvest on Tartu külje all tegutsev kodumaine toidutootja. Salvest on alates 1946. aastast töötanud selle nimel, et igaüks saaks meie tooteid valmistada lihtsalt ja mugavalt nii endale kui ka oma perele.
AS Respo Haagised asutati aastal 1990, tänaseks oleme turuliider Eestis ja üks juhtivatest sõiduauto järelhaagiste tootjatest Balti- ja Skandinaaviamaades.
Atria Eesti logo
Atria Eesti on üks suurematest Eesti toiduainekontsernidest, mis hõlmab täielikku tootmisahelat alates oma seakasvatusest, lõpetades valmistoodete müügiga.
Logistika Pluss logo
Logistika Pluss tegutseb lao- ja tootmislogistika valdkonnas.

Muudame Teie tarneahela efektiivseks ja läbipaistvaks läbi laoteenuste ning tootmist toetavate lahenduste. Meie klientideks on kohalikud ning rahvusvahelised tootmise või kaubandusega tegelevad keskmised ja suuremad ettevõtted.
Lunden Food logo
Tootevalikus on võileivad, sushi, salatid, kapsarullid, portsjonroad, küpsetatud lihad ja lihatooted, magustoidud ning palju muud. Suurema osa tooteportfellist moodustavad erinevatele klientidele valmistatavad omamärgitooted. Lunden Foodi enda tootesarjadeks on Chef Lunden ja Chef Lunden Pro.
Wärtsilä logo
Wärtsilä BLRT Estonia OÜ on osa Wärtsilä Marine Power organisatsioonist, mis pakub ühtset mereteenuste allikat, mis hõlmab kõiki laevaremondi aspekte, sealhulgas mootorite, käigukastide, propellerite ja muude laevavarustuse hooldust kogu elutsükli jooksul ning varuosade tarnimist.
SOL Baltics logo
SOL on rahvusvaheline kinnisvara korrashoidu ja tugiteenuseid pakkuv ettevõte, mille eelkäija asutati 1848. aastal Soomes. SOL on pereettevõte, mille väärtused ja põhimõtted kajastuvad ka igapäevases juhtimises. Osutame teenust Balti riikides, Soomes, Rootsis ja Taanis.
Chairud logo
Põhitegevuseks on transpordi teenused ja puuviljade ja juurviljade hulgikaubandus.
Ramirent logo
Ramirent on olnud erinevatele tööstusharudele usaldusväärne partner alates 1960. aastatest. 2016. aastal otsustas Ramirent Grupp tugevdada moodulite ja ajutiste pindade pakkumist ning rajas Ramirent Baltic AS-i osana Eestisse Rae valda moodultehase. Selle tootmist alustati kuluefektiivsuse, toote töökindluse ja oma tootekontseptsiooni loomiseks. Ettevõtet ajendas vajadus toota klientidele tippkvaliteediga moodulmaju ning optimeerida tarneahelat. 
Topcandy logo
Top Candy OÜ teenindab spetsialistina Eesti turgu laia, eksklusiivse ja kvaliteetsete maiustuste valiku pakkumisega esmaklassilistelt tootjatelt, kes enamjaolt on juhtivad Hispaania maiustuste valmistajad (Jake, Caramelos, Sanchez Sano, Clay, Juan Lopez).
Jälgi meid siin:
starchevron-down