Aptusest

Microsft Dynamics NAV / Business Central (BC) on ettevõtetele mõeldud integreeritud tarkvara mis aitab kaasaegsete vahenditega lihtsustada pea kõiki äriprotsesse ning muuta neid efektiivsemaks. Aptus Group on oma põhitähelepanu pööranud tootmisettevõtetele ning suudab pakkuda häid lahendusi alates väikesest pereettevõttest kuni Baltikumi suurimate kontsernideni.

BC äppide müük ja evitus

Business Centrali äpid on lisaprogrammid, mis laiendavad põhifunktsioaalsust ja mida saab lisada BC-sse ilma Microsofti programmikoodi muutmata. Selline lähenemine võimaldab kliendil kasutada BC viimaseid versioone ilma pikaajalise versiooniuuenduse protsessita.

Konsultatsioon

Pakume strateegilist konsultatsiooni äriprotsesside parendamiseks, toetudes meie inimeste ühisele 30 aastasele NAV ja BC ärikogemusele. Pakume toeteenust kõikide NAV ja Business Centrali versioonide kasutajatele.

Spetsiaaltarkvara loomine

Äritarkvara arendus on kliendile vajalike funktsionaalsuste lisamine olemasolevale või evitatavale BC lahendusele. BC avatud koodi olemuse tõttu on võimalik süsteemi kohandada pea iga äriprotsessi vajaduse jaoks.

Jälgi meid siin: