Arve andmete import

70,00 110,00 

Tundub, et siia sobib paremini lühem kirjeldus, sest liiga pikk lühikirjeldus lükkab hinna ja lisa korvi nupu kaugemale allapoole. Seega paar lauset peavad olema hästi ülevaatlikud ja otse asjast.

Tootekood: arv-imp Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

  • Andmeid imporditakse xls või xlsx failidest. Impordil ei loeta päiseid sisaldavat esimest rida.
    Andmete importi on vaja eelnevalt seadistustes aktiveerida. Selleks on vaja Seadistused->üldised seadistused->tarkvara seadistuste juures vajutada nupule "Muuda"-> teha linnuke "Eksport-Import funktsionaalsus aktiveeritud" ja salvestada.
  • Kõige mugavam on andmeid importida siis, kui eksportida vastavate andmetega fail arvutisse, teha soovitud muudatused ja siis importida soovitud andmetega fail uuesti süsteemi. Eksportimisel lisatakse faili kõik need andmed, mis on eelnevalt filtris valitud.
    Eksporditavatel andmefailidel on mitmed väljad kaitstud. Nende väljade muutmiseks tuleb võtta faili muutmise kaitse maha.
  • Konto numbreid sisestatakse koos dimensiooniga (näiteks 1210 Ostjatelt laekumata arved). Sellistel väljadel kontrollitakse konto numbri vastavust ning sisestatud dimensiooni vastavust.Kui imporditavast failist leitakse vigu, ei impordita failist ühtegi rida ning kuvatakse vastav veateade.
Double-click to edit button text.
Jälgi meid siin: