Tiina Oja

Arendaja

Minul on diplom materjaliteadustes, kuid edasised õpingud viisid äratundmiseni, et eriti tore on töötada andmebaasidega. Olen täiendanud ennast Tallinna Tehikaülikoolis Arvuteteaduste Instituudis ja osalenud projektis Vali IT!. Microsoft Dynamics NAViga sain tuttavaks praktikal olles ja sellest kujunes välja suur sõprus. Vabal ajal meeldib mulle tegeleda oma lemmikloomdega, lugeda ja reisida.
Kogu minu arendajakarjäär on kulgenud Aptuses. Siin olen kogenud tegijate kõrvalt saanud hulgaliselt väärtuslikke teadmisi. Minu õnn saada oma esimeseks kliendiks meie üks keerulisemate äriprotsessidega ettevõte, lõi võimaluse sellest koostööst oma algava karjääri jaoks palju huvitavat õppida.
Nagu ka enamus Aptuse partnereid, olen ka mina enim kokku puutunud tootmisettevõtetega. Arendusprojekte on muuhulhas müügi, logistika ja finantsvaldkonnas.
Mulle meeldivad uued väljakutsed ja põnevad lahendused. Hindan kõrgelt koostööd kliendiga ning tema äriprotsessidesse sügavuti minemist ja kaasa mõtlemist. Usun et selline lähenemine annab alati parima tulemuse.

Jälgi meid siin: