Lahendame sinu Business Central probleemi

See on selgitav tekst ja mis räägib, et tegeleme BC probleemide lahendamistega ja pead valima teema, millega saame aidata.
Vali teema

Tahad BC-le uut lahendust?

Selgitav tekst, et teeme ka BC le rätseplahendusi, mis on loodud täpselt sinu olukorra jaoks.
Vali teema

Business Central e-kursused

Siin on selgitav tekst, mida saab õppida ja et see e-kursuste kogumik on mõeldud klientidele ja teistele, kellel vaja BC ga abi.

Klientidele toeks ja otsijatele abiks

Selgitus, et kõik meie loodud pluginad ja lahendused on e-kursustes selgitatud ja juhendatud. See on meie juhendite keskkond

Miks Microsoft Business Central?

Loe meie klientide kogemusi
  • Siia tuleb BC edulugu. Microsofti pilvepõhine Business Centrali lahendus annab väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võimaluse tagada äritegevuse järjepidevus. Saate süsteeme ja protsesse automaatselt kokku tõmmata, et hallata finants-, müügi-, teenindus- ja toiminguid, samuti luua ühenduse kolmanda osapoole rakendustega.
Konsultatsioon
Presentatsioon
Tutvustus
Kulaskäik
Hinnapakkumine
Uuri lisa

Aptuse tiim

Aptusest

Microsft Dynamics NAV / Microsoft Dynamics Business Central on ettevõtetele mõeldud integreeritud tarkvara mis aitab kaasaegsete vahenditega lihtsustada pea kõiki äriprotsesse ning muuta neid efektiivsemaks. Aptus Group on oma põhitähelepanu pööranud tootmisettevõtetele ning suudab pakkuda häid lahendusi alates väikesest pereettevõttest kuni Baltikumi suurimate kontsernideni.
Loe edasi

Kliendi kommentaar

Siia tuleb kliendikogemus Aptusega.
Selle võib ka ära jätta, kui komme ei ole.
Jälgi meid siin: