Logi sisse

Lahendame sinu Business Central probleemi

See on selgitav tekst ja mis räägib, et tegeleme BC probleemide lahendamistega ja pead valima teema, millega saame aidata.
Vali teema

Tahad BC-le uut lahendust?

Selgitav tekst, et teeme ka BC le rätseplahendusi, mis on loodud täpselt sinu olukorra jaoks.
Vali teema
Meie töökogemus
Aptus - e-kursused

Business Central e-kursused

Siin on selgitav tekst, mida saab õppida ja et see e-kursuste kogumik on mõeldud klientidele ja teistele, kellel vaja BC ga abi.

Klientidele toeks ja otsijatele abiks

Selgitus, et kõik meie loodud pluginad ja lahendused on e-kursustes selgitatud ja juhendatud. See on meie juhendite keskkond
Sirvi kursuseid

Miks Microsoft Business Central?

  • Paindlik

    Microsoft Business Central on paindlik lahendus, mida saab kohandada teie ettevõtte vajadustele. See tähendab, et saate lisada või eemaldada funktsioone vastavalt oma vajadustele, et saaksite kasutada just seda, mida vajate.
  • Tõhus

    Suur tõhusus: Microsoft Business Central võib aidata teil suurendada tõhusust automatiseerides ülesandeid ja pakkudes teile terviklikku ülevaadet oma ettevõttest.
  • Kasvuvõimalused

    Microsoft Business Central võib aidata teil kasvada pakkudes teile tööriistu, mis aitavad teil hallata oma müüki, finantse ja ladustamist.

Aptuse tiim

Aptusest

Microsft Dynamics NAV / Microsoft Dynamics Business Central on ettevõtetele mõeldud integreeritud tarkvara mis aitab kaasaegsete vahenditega lihtsustada pea kõiki äriprotsesse ning muuta neid efektiivsemaks. Aptus Group on oma põhitähelepanu pööranud tootmisettevõtetele ning suudab pakkuda häid lahendusi alates väikesest pereettevõttest kuni Baltikumi suurimate kontsernideni.
Loe edasi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram