Minu esimesed kokkupuuted IT maailmaga pärinevad veel Nõukogude Eesti aegsest koolist kus siin populaarsust koguda läbi embargo kuidagi siia jõudnud Yamaha personaalarvutel Basic keeles programme kirjutades. Esimene töökoht, kus päriselt ka palka maksti, oli Rakvere Lihakombinaadis 2. kategooria Insener-Programmeerija. 1998 aastal võeti, esimesena Eestis, selles ettevõttes kasutusele NAV ja kuna see tarkvara oli juba siis niivõrd asjalik ning on aja jooksul läinud veelgi paremaks, siis olen sellele siiani truuks jäänud.
Töö on mind edasi viinud läbi HK-Scan kontserni Balti IT arendusjuhi ja BCS-Itera juhtiva tootmiskonsultandi ametite oma NAV/BC ettevõtte loomiseni, kus ma tänase päevani rõõmsalt partnerina toimetan.
Oma tugevuseks pean suure pildi nägemise võimet ning kogemust paljude erinevate ettevõtete äriprotsesside kujundamisest. Ja loomulikult ei jookse kunagi mööda külgi maha ka klassikaline tarkvaraarendaja koolitus.
Mul on olnud õnn osaleda nii suurte kui väikesete ettevõtete ärisüsteemide kasvu ja arengu juures. HK-Scankontsern (Rakvere lihakombinaat, Tallegg, Rigas Miesnieks), Konesko, Liviko, Salvest on näited mõnedest NAV/BC ärilahendustest, mille loomise ja arendamisega olen saanud ulatuslikumalt tegeleda. Tänu sellele, usun, et mul on midagi anda nii rahvusvahelise kontserni juhile kui ka tööpingi taga toimetavale treialile.
Möödunud aastate jooksul on ka minu fookus liikunud entusiastlikult NAV uute arenduste loomiselt mõtestatult ärisüsteemide toimimise tagamisele jaoptimeerimisele. Ehk siis – kui aastaid tagasi oli sõnumiks mida ma klientidele andsin, lause „NAV-is on kõik võimalik“, siis tänaseks on see veidike muutunud lauseks „NAV-is on kõik võimalik, aga kõik mis võimalik ei ole tingimata vajalik“.