NAV/BC Äppide müük ja evitus

NAV/BC Äppide müük ja evitus


Teenus Description

Dynamics 365 Business Central (BC) on sobiv keskmistele ja suurtele ettevõtetele, kes soovivad kasutusele võtta tipptehnoloogilise majandustarkvara, mis rahuldaks ärilised vajadused nii täna kui ka kuude ning aastate pärast. Tänu tänasele tehnoloogiale, suurepärasele funktsionaalsusele annab see võimaluse olla konkurentidest ees. BC sisaldab Finatsjuhtimist, Ostu, Müüki, Põhivarade arvestust, Varude haldamist, Tootmise planeerimist ja arvestust, Projektijuhtimist, Laohaldust koos riiulite ja asukohtadega. Ning muidugi ka kohaliku seadusandluse nõudeid.

BC-t saab kasutada igal ajal igast seadmest. Pilve- ja rendilahendus toetab ettevõtte kiiret kasvu, kuna kasutajaid, mahtu ja funktsionaalsust saab paindlikult lisada vastavalt ettevõtte arengule ning vajadusele. BC on saadaval kuupõhise hinnastamisega. BC on majutatud turvaliselt ühte suurimasse pilve – Microsoft Azure.

Lahendust saab integreerida erinevate süsteemidega ja digitaliseerida suur osa äriprotsessidest. BC-ga jääb rohkem aega tegeleda ettevõtte põhitegevustega.
Tänu ärianalüütikale annab kõigile võtmeisikutele põhjaliku ülevaate ettevõtte tegevustest, finantsidest, varudest ja muudest vajalikest mõõdikutest. BC sisaldab Power BI graafikuid ning aruandeid.