Liviko

Livikos on juurutatud ettevõtte peamisi äriprotsesse hõlmav majandustarkvaralahendus Microsoft Dynamics NAV – müügi eelarvestamisest ja tootmise plaanimisest ärianalüüsi vahenditeni. Tootmise ja ostu plaanid arvutatakse müügieelarve baasil ning võttes arvesse ka muid plaanimiseks vajalikke sisendandmeid – tootmistsükli pikkused, tooraine tarneajad jm.
Aktsiisikauba haldajana tegutseb Liviko aktsiisilaopidajana ise ja kasutab ka logistikapartneri teenust. Logistikapartneriga dokumentide vahetamiseks on loodud liidesed, mis toimivad ilma kasutajapoolse sekkumiseta. Tootmises toimub täpne omahinna arvestus, mis arvestab nii tooraine kui ka tootmisressursside kulu. Oma aktsiisiladude kohta saab Liviko kogu vajamineva ja seadusandlusest tuleneva aruandluse oma majandustarkvara aktsiisilahendusest.

Klientidega ja hankijatega toimub EDI dokumendivahetus Telema vahendusel vastava liidese abil (Telema 4doc: tellimus, e-saateleht, kauba vastuvõtukinnitus ja e-arve).

Juurutatud on pakendiaruandlus, pandipakendi arvestus ja pandiga koormatud toodete müügiaruandlus.
NAV lahendus toetab ka Liviko jaemüüki (POS, kassasahtel, tšekiprinter ja viipemaksevõimalusega makseterminal).
Ärianalüüsi jaoks on juurutatud BI4Dynamics – spetsiaalselt Microsoft Dynamics majandustarkvara baasil loodud analüüsitarkvara, mis „teab ja tunneb“ kõiki andmebaasi andmeväljasid ja seetõttu on kasutajal lihtne teha kõikvõimalikke päringuid 1500-2000 mõõdiku ulatuses.