Microsft Dynamics NAV / Microsoft Dynamics Business Central on ettevõtetele mõeldud integreeritud tarkvara mis aitab kaasaegsete vahenditega lihtsustada pea kõiki äriprotsesse ning muuta neid efektiivsemaks. Aptus Group on oma põhitähelepanu pööranud tootmisettevõtetele ning suudab pakkuda häid lahendusi alates väikesest pereettevõttest kuni Baltikumi suurimate kontsernideni.

 NAV äpid on lisaprogrammid, mis laiendavad NAVi põhifunktsioaalsust ja mida saab lisada NAVile ilma Microsofti programmikoodi muutmata. Selline lähenemine võimaldab kliendil alati kasutada NAV-i viimaseid versioone ilma pikaajalise versiooniuuenduse protsessita.

Pakume strateegilist konsultatsiooni äriprotsesside parendamiseks, toetudes meie inimeste ühisele 50 aastasele NAV ja ärikogemusele. Samuti jagame ka NAV spetsiifilist oskusteavet.

Äritarkvara arendus on kliendile vajalike funktsionaalsuste lisamine olemasolevale või evitatavale NAV lahendusele. NAVi avatud olemuse tõttu on võimalik süsteemi kohandada pea iga äriprotsessi vajaduse jaoks.

 Toetame oma partnerit äritarkvara evituse kõikides etappides alates äriprotsesside disainist, tarkvara paigaldamisest, vajalikest arendustest, seadistustest kuni koolituse, käivitamise ja kasutajatoeni.

 Aitame oma klientidel leida lahendused oma igapäevase töö käigus tekkinud küsimustele.

Oleme Microsofti ametlik partner ja volitatud pakkuma oma klientidele Microsoft Dynamics NAV / Microsoft Dynamics Business Central erinevaid litsentse. Samuti oleme mitmete NAV lisamoodulite, näiteks andmeanalüüs, graafiline planeerimine, edi, edasimüüjad.

Kes me oleme:

Professionaalne meeskond, kes pakub äritarkvara lahendusi, toetudes aastakümnete pikkusele kogemusele